Hledáte hezké tapety na PC, mobil, nebo tablet? Vyzkoušejte Wallpaperaaa.com

wallpaperaaa_prispevekPokud se Vám zdá, že telefon nemá zevšedněl, zkuste ho zkrášlit hezkou tapetou. Portál wallpaperaaa.com obsahuje přes 15000 tapet ke stažení zdarma v různých kategoriích. Ať jste fanouškem čehokoliv, určitě si vyberete tapety z mnoha kategorií jako například auta, zvířata, příroda, abstraktní a barevné, tapety z filmů a seriálů, kreslené tapety, tapety s motivem vesmíru, nebo vánoční tématikou a spousty dalších.

Stažení tapety je velice snadné a rychlé a samozřejmě zdarma. Stačí si pouze vybrat obrázek a velikost a hned se obrázek uloží do přístroje. Stahovat na wallpaperaaa.com můžete neomezeně a tím můžete mít jiné pozadí na telefon, mobil, nebo tablet každý den.

Protože v dnešní době jsou sociální sítě nedílnou součástí života většiny, wallpaperaaa.com umožňuje připravit pozadí na Váš facebookový, twitterový, nebo google + profil. Stačí si vybrat tapetu a v možnostech stažení zadat typ, na kterou sociální síť pozadí chcete použít. Tapeta bude uložena přesně ve velikosti, kterou sociální síť vyžaduje.

Related Post

thumbnail
hover

Tapety na plochu počítače, mobilu a...

       Pokud Vás již omrzelo staré pozadí na svém počítači, tabletu, nebo mobilu, tak vyzkoušejte hdobrazky.cz. Portál nabíz...

Zanechte nám komentář

0